Təsvir
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
| Aşınma sinfi | AC5/33 |
|---|---|
| Növ | Straight plank |
| Ekoloji sinif | E0 |
| Qalınlıq | 10mm |
| Kilid sistemi | Smart Click |
| Faska | V4 |
| Qutu | 10 əd – 1.84 m²/ 16,72 kg |
| Ölçülər | 1390 x 132 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Gürcüstan |
Əlaqə saxla