Təsvir
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
| Aşınma sinfi | 330+ |
|---|---|
| Növ | Standard plank |
| Ekoloji sinif | AirCare |
| Kilid sistemi | Valinge |
| Qalınlıq | 8mm |
| Faska | Yoxdur |
| Qutu | 10 əd – 2.44 m²/ 16.2 kg |
| Ölçülər | 1220×200 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
Əlaqə saxla