Təsvir
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
₼9.80
Stokda yoxdur
| Aşınma sinfi | AC4/32 |
|---|---|
| Növ | Standard plank |
| Ekoloji sinif | E1 |
| Kilid sistemi | Twin Clic |
| Qalınlıq | 8mm |
| Faska | Yoxdur |
| Qutu | 9 əd – 2.22 m²/ 16 kg |
| Ölçülər | 1285×192 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Rusiya |
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
| Aşınma sinfi | AC4/32 |
|---|---|
| Növ | Standard plank |
| Ekoloji sinif | E1 |
| Kilid sistemi | Twin Clic |
| Qalınlıq | 8mm |
| Faska | Yoxdur |
| Qutu | 9 əd – 2.22 m²/ 16 kg |
| Ölçülər | 1285×192 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Rusiya |
Əlaqə saxla