Təsvir
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
₼11.00
| Aşınma sinfi | AC4/32 |
|---|---|
| Növ | Standard plank |
| Ekoloji sinif | E1 |
| Kilid sistemi | Valinge |
| Qalınlıq | 8mm |
| Faska | Yoxdur |
| Qutu | 8 əd – 1.82 m²/ 15.5 kg |
| Ölçülər | 1198×190 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | İran İslam Respublikası |
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
| Aşınma sinfi | AC4/32 |
|---|---|
| Növ | Standard plank |
| Ekoloji sinif | E1 |
| Kilid sistemi | Valinge |
| Qalınlıq | 8mm |
| Faska | Yoxdur |
| Qutu | 8 əd – 1.82 m²/ 15.5 kg |
| Ölçülər | 1198×190 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | İran İslam Respublikası |
Əlaqə saxla