Təsvir
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
₼15.00
Stokda yoxdur
| Aşınma sinfi | AC4/32 |
|---|---|
| Növ | Standard plank |
| Ekoloji sinif | E1 |
| Qalınlıq | 8mm |
| Faska | V4 |
| Qutu | 8 əd – 1.8528 m²/ 13.5 kg |
| Ölçülər | 1200×193 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Türkiyə |
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
| Aşınma sinfi | AC4/32 |
|---|---|
| Növ | Standard plank |
| Ekoloji sinif | E1 |
| Qalınlıq | 8mm |
| Faska | V4 |
| Qutu | 8 əd – 1.8528 m²/ 13.5 kg |
| Ölçülər | 1200×193 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Türkiyə |
Əlaqə saxla