Təsvir
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
₼25.00 İlkin qiymət: ₼25.00 idi.₼22.00Cari qiymət: ₼22.00.
| Aşınma sinfi | AC5/33 |
|---|---|
| Növ | Straight plank |
| Ekoloji sinif | E0.5 |
| Qalınlıq | 12mm |
| Kilid sistemi | JCLICK |
| Faska | V4 |
| Qutu | 9 əd – 1.81 m²/ 20 kg |
| Ölçülər | 1387×145 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Rusiya |
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
| Aşınma sinfi | AC5/33 |
|---|---|
| Növ | Straight plank |
| Ekoloji sinif | E0.5 |
| Qalınlıq | 12mm |
| Kilid sistemi | JCLICK |
| Faska | V4 |
| Qutu | 9 əd – 1.81 m²/ 20 kg |
| Ölçülər | 1387×145 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Rusiya |
Əlaqə saxla