Təsvir
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
₼35.00 İlkin qiymət: ₼35.00 idi.₼29.00Cari qiymət: ₼29.00.
| Aşınma sinfi | AC5/33 |
|---|---|
| Növ | Herringbone |
| Ekoloji sinif | E0.5 |
| Qalınlıq | 12mm |
| Kilid sistemi | JCLICK ( A-B ) |
| Faska | V4 |
| Qutu | 11 əd – 0.924 m² / 11 kg |
| Ölçülər | 683×123 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Rusiya |
laminat baki ucuz laminat isti döşəmə üçün laminat keyfiyyətli laminat ламинат в Баку ламинат для теплого пола дешевый ламинат качественный ламинат
| Aşınma sinfi | AC5/33 |
|---|---|
| Növ | Herringbone |
| Ekoloji sinif | E0.5 |
| Qalınlıq | 12mm |
| Kilid sistemi | JCLICK ( A-B ) |
| Faska | V4 |
| Qutu | 11 əd – 0.924 m² / 11 kg |
| Ölçülər | 683×123 mm |
| İsti döşəməyə yararlı | Bəli |
| Istehsalçı ölkə | Rusiya |
Əlaqə saxla